Yazılım Çözümleri

Yazılım Çözümleri 2017-10-06T16:08:24+00:00
201702021044

Neden Özel Yazılım?

Günümüzde verimsiz ve uygulaması zor olan “Yazılıma göre süreç belirleme” yönteminden artık vazgeçilip “Sürece göre Yazılım” yöntemi uygulanmaktadır. Birbirinden farklı süreçlerini verimli yönetmek isteyen şirketler, ihtiyaçlarına uygun özel yazılım çözümleri arayışı içindedir. Kurumsal imajı korumak, çalışanlar arası bilgi paylaşımı sağlamak, üretim süreçlerini yönetmek ya da müşterilere daha kolay ulaşmak gibi ortak amaçların haricinde her şirketin kendine özgü ihtiyaçları bulunmaktadır. MT Yazılım, tüm bunları dikkate alarak ihtiyaca özel çözümler geliştirme konusunda deneyimli bir ekibe sahiptir.

Nasıl İşler?

İhtiyaca göre bir yazılım geliştirmeden önce danışmanlık ekibimizle firmanız ücretsiz incelenir ve detaylı bir analiz çalışması yapılır. Yapılan analiz sonunda ortaya çıkan ihtiyaç ve gereklilikler, yazılımda kullanılacak yapının kriterlerini oluşturur. İhtiyaca ve endüstriyel standartlara en iyi uyum sağlayan yazılım diliyle ürünler geliştirilir. Detaylı ve titiz bir test sürecinin ardından sorunsuz şekilde firmanızın kullanımına sunulur.

201702021417
201702021328

Nasıl Yaparız?

Piyasa tecrübeleri göstermiştir ki, son kullanıcı ile yazılım geliştirici arasındaki uzmanlaşma farkından dolayı bilgi akışında aksaklıklar olabilmektedir. Dolayısı ile projelerin gereğinden fazla uzaması, aynı tasarımların tekrar yapılması, istenilen ürünün ortaya çıkmaması ve hatta projenin başarısız olması gibi sonuçlar ile karşılaşan firmalar olmuştur. Bu problemin üstesinden gelebilmek için MT Yazılım olarak Agile (Çevik) Yazılım Geliştirme metodunu kullanmaktayız. Projenin her aşamasında müşterilerimiz ve son kullanıcılarla yüz yüze görüşmeler yapar ve aldığımız geri dönüşler sayesinde yazılımları daha hızlı, daha verimli şekilde zamanında teslim ederiz. Proje kapanışıyla beraber bizden istenen gerekli dokümantasyon, kullanıcı kılavuzları vb. hazırlanıp teslim edilir. Yüksek müşteri memnuniyetini ve %100 proje bitirme başarımızı bu çözüm odaklı felsefemiz borçluyuz.

Özel Yazılımın Avantajları!

Sektör bağımsız ihtiyacınıza uygunluk

  • Gereksiz özelliklerden arındırılmış ve karmaşık olmayan yapı
  • Kullanım alışkanlıklarınıza göre özelleştirme
  • Değişen ihtiyaçlara hızlı uyum
  • Operasyon süreçlerinde veri girişinden kaynaklanan iş kayıplarının ortadan kaldırılması
  • Limitsiz geliştirme imkânı
  • Mevcut sistem ve yazılımlar ile entegrasyon
  • İstenilen tür ve platformda uygulama (Web, Desktop, Mobil vb.)
201702021426